NajwiĘksza sieĆ franczyzowa oferujĄca mobilne myjnie parowe - STEAMART SP. Z O.O.
Polish Czech Dutch English French German Italian Russian Spanish

tel. (+48) 667 763 753

 

Siedziba główna POLSKA

ul. Niepodległości 35
62-030 Luboń

Województwo wielkopolskie

email: biuro@steamart.pl

 

brytOddział Wielka Brytania

 

 

 

 

 

 

email: info@steamart.co.uk

 

Odkurzacze Pianowe

line horizon

strzalka green SW 15
Hot Foam
 
line   strzalka green SW 15
Foam
line  strzalka green Sharon
Brush 
 
 sw15hotfoam3 03 B sw15-foam3 05 sharon-brush3 13
Zobacz więcej   Zobacz więcej   Zobacz więcej

 
line horizon

strzalka green Turboszczotka
NS 270 
line        

 
   
turboszczotka3 12    
Zobacz więcej   white   white

 

SteamArt - renomowany dystrybutor maszyn czyszczących.

Odkurzacze piorące to niezawodny, łatwy w obsłudze sprzęt.
Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją naszych produktów.


Jedną z naszych kluczowych propozycji są odkurzacze piorące pianą. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod usuwania zabrudzeń opierających się na wykorzystaniu wody z detergentem, czyszczenie pianą nie powoduje naruszenia wewnętrznych warstw powierzchni. Dzięki temu znacznie zmniejsza się czas oczekiwania na wyschnięcie materiałów.

line horizon

Wśród odkurzaczy pianowych polecamy takie urządzenia, które w zależności od modelu mogą być wykorzystywane do czyszczenia wykładzin dywanowych lub dodatkowo twardych podłóg.
W naszym asortymencie znajdują się doskonałej jakości maszyny piorące, które będą stanowić idealne wyposażenie nie tylko myjni samochodowych, warsztatów, serwisów, fabryk, stacji benzynowych czy biur, ale także hoteli, restauracji, banków, sklepów, domów, szkół,
a nawet statków. Możliwości ich zastosowania jest bardzo wiele, podobnie jak ich zalet.

Wśród godnych polecenia produktów z zakresu odkurzaczy pianowych znajdziecie Państwo między innymi urządzenia wykorzystujące nowoczesną technologię High Waterlift®. Pozwala ona znacznie udoskonalić efekty czyszczenia. Odkurzacze te posiadają przydatną funkcję, za pomocą której będzie można wyregulować poziom wilgotności piany.
line Ich dodatkowym atutem jest możliwość prania powierzchni za pomocą gorącej, suchej piany. Zastosowanie piany o podwyższonej temperaturze wpływa na czas schnięcia, znacznie go skracając - nawet do 15 minut.

Nasz asortyment wzbogaca także odkurzacz pianowy, który zawiera obrotową szczotkę. Służy ona do czyszczenia niewielkich powierzchni wykładzin dywanowych, jak również sprawdza się idealnie w przypadku zabrudzeń podłóg. Manewr pomiędzy tymi dwiema funkcjami dokonuje się za pomocą przestawienia dźwigni. Odkurzacz piorący ze szczotką idealnie nadaje się do czyszczenia wąskich miejsc i narożników. Może być także dodatkowo wyposażony w przystawkę, która pozwoli na usunięcie plam z foteli. Jego niewątpliwą zaletą jest także silnik, który napędzając szczotkę sprawia, że czyszczenie jest
o wiele bardziej szybsze i dokładniejsze. Odkurzacz charakteryzuje się także lekkością oraz łatwością użycia.Myjnia parowa z dojazdem do klienta:

Dołącz do nas

Znajdź na mapie

Made by

Copyright   Steamart 2013

Istotna informacja: Ten serwis wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.