NajwiĘksza sieĆ franczyzowa oferujĄca mobilne myjnie parowe - STEAMART SP. Z O.O.
Polish Czech Dutch English French German Italian Russian Spanish

tel. (+48) 667 763 753

 

Siedziba główna POLSKA

ul. Niepodległości 35
62-030 Luboń

Województwo wielkopolskie

email: biuro@steamart.pl

 

brytOddział Wielka Brytania

 

 

 

 

 

 

email: info@steamart.co.uk

 

Myjnie parowe

Myjnie parowe to innowacyjne rozwiązania czyszczące, które pozwalają skutecznie szybko i z ogromną dokładnością usunąć zanieczyszczenia komunikacyjne z pojazdów, zabrudzenia elewacji, brud przemysłowy i nie tylko. Zaletą myjni parowych jest niezwykła wydajność, oszczędność użytkowania oraz duża funkcjonalność. Myjnia parowa charakteryzuje się nieporównywalnie większą precyzją czyszczenia, od tej, na jaką pozwala mycie ręczne. Czyszczenie parą przy zastosowaniu myjni parowej nie stwarza również zagrożenia uszkodzenia karoserii samochodowej i innych powierzchni, jak w przypadku wodnych myjek ciśnieniowych. Do ich stosowania zachęca także - oprócz niskich kosztów eksploatacji - niewygórowana cena.

Myjnie Parowe (diesel)

line horizon

Myjnie parowe typu diesel to urządzenia stworzone do pracy mobilnej. Doskonale sprawdzają się zarówno jako jako profesjonalne wyposażenie firm oferujących parowe usługi czyszczące z dojazdem do klienta. Parowe myjki spalinowe cechują się dużą wydajnością, stosunkowo niewielką wagą oraz ekonomicznym zapotrzebowaniem na paliwo. Mogą być użytkowane na otwartej przestrzeni lub w pomieszczeniach z dobrą wentylacją. Mobilna myjka parowa zapewnia niezawodność przy czyszczeniu motoryzacyjnym oraz myciu elewacji.

strzalka green Optima
DMF
line   strzalka green Optima
DM
line  strzalka green Optima
DS
 DMF B optimaDM OptimaDS
Zobacz więcej   Zobacz więcej   Zobacz więcej

Myjnie Parowe (elektryczne)

line horizon

Parowe myjnie elektryczne to ekologiczne urządzenia, które znakomicie sprawdzają się zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach – również tych nieposiadających wentylacji. Nie powodują żadnej emisji dwutlenku węgla. Jedynym warunkiem użytkowania myjni parowej jest dostęp do zasilania elektrycznego. Mogą być używane do mycia samochodów, czyszczenia sprzętu przemysłowego lub dezynfekcji wnętrz. Są popularne zarówno wśród użytkowników indywidualnych, jak i pośród profesjonalnych firm czyszczących.

Oferta myjek i myjni parowych każdego typu jest także atrakcyjna ze względu na ich cennik. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całością asortymentu i cenami ekologicznych urządzeń myjących.

strzalka green Optima
EST27
line   strzalka green Optima
EST3
      
line  strzalka green Optima
EST18
est est est B
Zobacz więcej   Zobacz więcej   Zobacz więcej

Firma SteamArt oferuje Państwu dogodną sprzedaż wysokiej klasy myjek parowych w konkurencyjnych cenach. Dostarczamy bogaty asortyment niezawodnych urządzeń o zróżnicowanych parametrach technicznych. Cena danej myjni uzależniona jest od konkretnego modelu.

Myjnia parowa z dojazdem do klienta:

Dołącz do nas

Znajdź na mapie

Made by

Copyright   Steamart 2013

Istotna informacja: Ten serwis wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.