NajwiĘksza sieĆ franczyzowa oferujĄca mobilne myjnie parowe - STEAMART SP. Z O.O.
Polish Czech Dutch English French German Italian Russian Spanish

tel. (+48) 667 763 753

 

Siedziba główna POLSKA

ul. Niepodległości 35
62-030 Luboń

Województwo wielkopolskie

email: biuro@steamart.pl

 

brytOddział Wielka Brytania

 

 

 

 

 

 

email: info@steamart.co.uk

 

Firma SteamArt dostarcza szeroki wybór nowoczesnych myjni parowych, których wysoka jakość wykonania oraz niezawodność z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy zróżnicowane modele tych urządzeń, dostosowane do różnorodnych oczekiwań rynku. Polecamy zarówno ekologiczne myjnie elektryczne, przygotowane do pracy w pomieszczeniach niewentylowanych, jak i maszyny spalinowe typu diesel, których zaletą jest mobilność.

Każdy oferowany przez naszą firmę model myjni jest wyposażony w nowoczesną specjalistyczną aparaturę i wykonany z doskonałej klasy materiałów, które gwarantują wygodną obsługę, odporność na uszkodzenia mechaniczne i długotrwałe, niezawodne użytkowanie tych urządzeń. Myjnie SteamArt doskonale sprawdzają się do skutecznego i szybkiego oczyszczania karoserii samochodowej i maszynowej, do oczyszczania elewacji, do mycia sprzętu przemysłowego, a także do dezynfekcji wnętrz. Dzięki swojej funkcjonalności oraz ergonomii, są to urządzenia o niemal nieograniczonym zastosowaniu.

Użytkownicy myjni cenią je za niezawodną, ekonomiczną pracę i wysoką wydajność. Wśród zalet tych maszyn wymieniana jest także staranność wykonania, błyskawiczny serwis oraz dogodny kontakt z producentem. (dystrybutorem) Być może dlatego produkty SteamArt znajdują się wśród najczęściej wybieranych urządzeń czyszczących na rynku i wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych. O ich wysokiej jakości świadczą zgodne opinie zadowolonych nabywców, których liczba stale wzrasta.

Opinie

Posiadasz produkt SteamArt? Zostaw swoją opinię!

Polecam myjnie tej firmy, produkt solidny, estetycznie wykonany, mocna blacha, przy przypadkowych uderzeniach nie ma brzydkich odkształceń. Dobrze działa, silny strumień pary, uchwyt z rękojeścią pozwala dobrze „wycelować” strumień pary. Polecam zapytać się konsultantów firmy, w moim przypadku dostałam przydatną wskazówkę co do modelu. Na stronce tu są też filmy wideo. Dziękuję!
Sylwia


Zakupiłem myjnie parową spalinową na wiosnę tego roku, model Optima DMF i jestem bardzo zadowolony. Prowadzę warsztat naprawy traktorów i maszyn rolniczych i myjki używam do czyszczenia zabrudzeń z naprawianych części i  do mycia karoserii ciągników. Jest to pewien hałas, huk, ale dobrze usuwa stary zapieczony olej, ziemię, błoto, smary. Również klient jest zadowolony kiedy dostaje umytą maszynę, stopnie, kabinę, reflektory. Niewielkim wysiłkiem, a duży efekt. Polecam!
M. Dozoń


Kłopoty z zastałym starym brudem podczas remontów rozwiązaliśmy dzięki myjkom tej firmy. Odzyskujemy do pracy powierzchnie ścian i podłóg z takich zanieczyszczeń jak: zacieki, plamy, porosty czy jakieś mchy. Przy trudnych zabrudzeniach radzimy tak postąpić:
  • zmiękczyć parą,
  • odczekać kilka minut,
  • jechać od góry do dołu albo po spadku np. podłogi czy schodów,
  • po przeschnięciu jeszcze raz porządnie przejechać.
Wtedy można zaczynać robotę z tynkami, malowaniem lub wylewkami. Żadnego drapania czy ręcznego czyszczenia teraz już nie robimy.
Ekipa Nowy Sącz
 

Dziękuję za udaną transakcję. Wszystko przebiegło pomyślnie, myjka działa bez zarzutu. Dziękuję również za pomoc przy uruchomieniu i wskazówki do obsługi. Dobry sprzedawca – polecam wszystkim.

Kex

 

Prowadzę mała hodowlę ryb. W niektórych miesiącach mam do czynienia z trudnymi zabrudzeniami sprzętu hodowlanego. Zdecydowałem się więc na zakup spalinowej myjki parowej od Steam Artu. Dość sprawnie - no i przede wszystkim dokładnie - mogę teraz doprowadzić do porządku cały mój osprzęt i zbiorniki do przechowywania ryb. Widzę efekty nawet po stanie zdrowia i kondycji ryb.
Robert
 
Z mężem mamy od ponad roku 2 myjki od firmy SteamArt, elektryczną i diesla – jest to solidny sprzęt. Używamy zarówno w domu do czyszczenia własnego samochodu i kostki brukowej. Tu na stronie znalazłam też informację, ze jest to dobry sprzęt do odkażania i regularnie czyścimy metalowe meble ogrodowe. Super usuwa brud między kostkami bruku, mech, piasek i odświeża kolor chodnika. Wypożyczamy myjnie odpłatnie u nas w miejscowości, między innymi do firmy sprzątającej biura i świetnie się sprawdza. Nie uszkadza czyszczonych powierzchni – dziękuję za uczciwy zakup – polecam.
M.
 

Myjnia parowa z dojazdem do klienta:

Dołącz do nas

Znajdź na mapie

Made by

Copyright   Steamart 2013

Istotna informacja: Ten serwis wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.