NajwiĘksza sieĆ franczyzowa oferujĄca mobilne myjnie parowe - STEAMART SP. Z O.O.
Polish Czech Dutch English French German Italian Russian Spanish

tel. (+48) 667 763 753

 

Siedziba główna POLSKA

ul. Niepodległości 35
62-030 Luboń

Województwo wielkopolskie

email: biuro@steamart.pl

 

brytOddział Wielka Brytania

 

 

 

 

 

 

email: info@steamart.co.uk

 

Ecomyjnie - wysoka jakość i funkcjonalność

Myjnie parowe to nowoczesne rozwiązania czyszczące, w pełni dostosowane do zróżnicowanych potrzeb rynku. Urządzenia te pozwalają na skuteczne czyszczenie i odkażanie pojazdów, elewacji, wnętrz, sprzętów i innych elementów oraz powierzchni, których wyczyszczenie w inny sposób byłoby niezwykle trudne i uciążliwe lub wręcz niemożliwe. Funkcjonalność, wygoda użytkowania oraz niezawodność urządzeń stosowanych przez eco myjnie sprawia, że stają się one coraz bardziej popularne zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych – takich jak firmy sprzątające, warsztaty samochodowe, hotele, szpitale, lokale gastronomiczne i nie tylko.

Nowoczesne ekologiczne rozwiązania czyszczące

Firma SteamArt dostarcza Państwu wyłącznie najwyższej klasy ecomyjnie, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości oraz komfortu użytkowania. Istotnym aspektem jest tutaj fakt, iż są to urządzenia niezwykle przyjazne środowisku i dlatego bywają często określane chlubnym mianem „eco myjni”. Nowoczesna konstrukcja każdej takiej maszyny pozwala na minimalizację zużycia wody, co daje urządzeniom parowym przewagę nad tradycyjnymi myjkami ciśnieniowymi. Eko myjnia spalinowa została tak obmyślona, aby jak najbardziej zmniejszyć zapotrzebowanie na paliwo i tym samym ograniczyć wytwarzanie spalin. Ecomyjnia elektryczne z kolei w ogóle nie powodują emisji dwutlenku węgla. Szereg wymienionych zalet funkcjonalnych sprawia, że eko myjnia może być ciekawym pomysłem biznesowym. Otworzenie tego rodzaju punktu mycia samochodów i innych pojazdów stanowić może odrębny projekt bądź też być uzupełnieniem prowadzonej działalności związanej z motoryzacją, jak np. stacja paliw bądź serwis naprawczy.

Dzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom myjnie parowe są w stanie doskonale sprostać współczesnym restrykcyjnym wymogom ekologicznym. W taki sprzęt warto zainwestować, nie tylko z uwagi na jego wysoką jakość i zalety funkcjonalności, ale też ze względu na to, że został zaprojektowany w poczuciu odpowiedzialności za środowisko naturalne. Zapraszamy Państwa do szerszego zapoznania się z zaletami, jakie posiada ecomyjna oraz do skorzystania z naszej oferty.

Myjnia parowa z dojazdem do klienta:

Dołącz do nas

Znajdź na mapie

Made by

Copyright   Steamart 2013

Istotna informacja: Ten serwis wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.