NajwiĘksza sieĆ franczyzowa oferujĄca mobilne myjnie parowe - STEAMART SP. Z O.O.
Polish Czech Dutch English French German Italian Russian Spanish

tel. (+48) 667 763 753

 

Siedziba główna POLSKA

ul. Niepodległości 35
62-030 Luboń

Województwo wielkopolskie

email: biuro@steamart.pl

 

brytOddział Wielka Brytania

 

 

 

 

 

 

email: info@steamart.co.uk

 

Stacjonarna Ręczna Myjnia Parowa

 

Nowoczesność i wygoda w parze z ekologią

Najważniejsza cecha, która sprawia, iż myjnie stacjonarne parowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem, stając się groźną konkurencją dla standardowych myjni jest fakt korzystania z suchej pary pod wysokim ciśnieniem podczas procesu czyszczenia pojazdu. W ostatnich latach można zaobserwować wzrost popularności technologii parowej wykorzystywanej w myjniach stacjonarnych, która dzięki swoim licznym zaletom ma szansę wyznaczyć zupełnie nową jakość w zakresie mycia oraz czyszczenia pojazdów, stając się technologią bardzo pożądaną, a co za tym idzie, wysoce dochodową. Tym bardziej ma na to wpływ fakt, iż parowa myjnia samochodowa nie generuje zbyt dużego zużycia energii.

Technologia parowa – pomysł na Twój bezpieczny biznes

Technologia ta przynosi korzyści nie tylko samym kierowcom, ale również wszystkim pragnącym założyć własną działalność. Wykorzystanie pary przez myjnie stacjonarne redukuje w sposób znaczący zużycie wody, co wpływa nie tylko na zmniejszenie opłat oraz oszczędzanie na budowie kosztownych instalacji odprowadzających i kanalizacyjnych, ale jest też bezpieczne dla środowiska. Stacjonarne myjnie parowe nie wymagają również drogich i trudnych do zdobycia pozwoleń na budowę, nie ograniczają ich także żadne zakazy czy skomplikowane procedury powiązane z ochroną środowiska. Ich ustawienie i rozpoczęcie działalności jest ponadto niesamowicie proste, wymaga bowiem jedynie funkcjonującego urządzenia czyszczącego oraz wolnego pomieszczenia bądź namiotu, gdzie przyjmowani będą klienci. Wydaje się więc, że mycie parą to biznes, nad którym raczej nie należy się zbyt długo zastanawiać.

Dla tych, którzy wciąż wahają się, myśląc o finansowym wkładzie własnym, nie bez znaczenia jest również fakt, iż stacjonarne myjnie są wyjątkowo wydajne, a jednocześnie oferują niskie zużycie prądu, co sprawia, że wszelkie koszty włożone w rozpoczęcie własnej działalności zwrócą się w niedługim czasie. Ponadto, samochodowa myjnia parowa to biznes w niezwykle przyjazny środowisku. Urządzenie elektryczne, w które może być wyposażona stacjonarna myjnia parowa zupełnie nie wytwarza dwutlenku węgla i może być z powodzeniem wykorzystywane nawet we wnętrzach nieposiadających odpowiedniej wentylacji, zaś myjka dieslowska wykazuje małe zapotrzebowanie na paliwo oraz zapewnia niską emisję spalin. Ekologia to więc kolejna, obok funkcjonalności i niezawodności, zaleta nowoczesnych urządzeń czyszczących, jakimi są nasze myjnie. Dodajmy, że dla coraz większej grupy klientów czynnik eko ma duże znaczenie przy wyborze oferty. Zapraszamy do współpracy!

 

 

Myjnia parowa z dojazdem do klienta:

Dołącz do nas

Znajdź na mapie

Made by

Copyright   Steamart 2013

Istotna informacja: Ten serwis wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.