NajwiĘksza sieĆ franczyzowa oferujĄca mobilne myjnie parowe - STEAMART SP. Z O.O.
Polish Czech Dutch English French German Italian Russian Spanish

tel. (+48) 696-633-336
(+48) 667 763 753

 

Siedziba główna POLSKA

ul. Niepodległości 35
62-030 Luboń

Województwo wielkopolskie

email: biuro@steamart.pl

 

brytOddział Wielka Brytania

 

 

 

 

 

 

email: info@steamart.co.uk

 

spr pom biz

 

STEAMART MOBILE TO NAJWIĘKSZA SIEĆ MOBILNYCH MYJNI PAROWYCH W POLSCE

Jesteśmy największą tego typu siecią w Polsce. Niesie to za sobą doświadczenie i gwarancję skutecznych rozwiązań biznesowych.  Każdy Franczyzobiorca traktowany jest indywidualnie, dobierane są dla niego odpowiednie rozwiązania zoptymalizowane do jego potrzeb oraz wydajności obszaru na którym będzie prowadził swoją działalności.

NISKIE KOSZTY BIEŻĄCE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

Mobilna Myjnia Parowa wyklucza koszty związane z posiadaniem biura co zdecydowanie redukuje koszty prowadzenie działalności. Niewielkie jest też zużycie środków chemicznych, gdyż głównym czynnikiem myjącym jest para wodna. Urządzenia marki Optima są najbardziej ekonomiczne na rynku, pozwalając umyć pojazd zużywając 4 litry wody i 200 ml oleju napędowego.

MYJNIA BEZ FORMALNOŚCI I POZWOLEŃ

Wykorzystanie technologii parowej w procesie czyszczenia nie generuje ścieków, co wyklucza konieczność posiadania jakichkolwiek pozwoleń wodno – prawnych. Wszelkie formalności związane z uruchomieniem myjni załatwia się praktycznie na jednym spotkaniu u Franczyzodawcy.

SZYBKA REALIZACJA INWESTYCJI

Od momentu podjęcia decyzji o chęci przystąpienia do sieci potrzebujemy zaledwie 7 dni roboczych na załatwienie wszystkich formowalności i przygotowanie gotowej do pracy w pełni wyposażonej  Mobilnej Myjni Parowej.

ATRAKCYJNE WARUNKI WSPÓŁPRACY BIEŻĄCEJ

Naszym Franczyzobiorcom gwarantujemy darmową usługę serwisową w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Zapewniamy stały dostęp do chemii i kosmetyków oraz akcesoriów w atrakcyjnych cenach. Posiadamy również bogaty park maszyn specjalistycznych, które wypożyczamy nieodpłatnie Franczyzobiorom.

STAŁY DOSTĘP DO DOŚWIADCZONYCH KONSULTANTÓW STEAMART

Każdy Franczyzobiorca może liczyć na bieżącą pomoc w prowadzeniu działalności. Nasi pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży, przygotowują oferty handlowe, kampanie promocyjne oraz służą doradztwem w tematyce usług czyszczenia.

 

sp finansowania


NIEWIELKI WKŁAD WŁASNY

W zależności od wybranej opcji finansowania oraz doświadczenia w biznesie można mieć Mobilną Myjnię Parową inwestując jednie 5000 zł brutto. Franczyzobiorca nie musi inwestować dodatkowo w lokal użytkowy ponieważ usługę wykonuje „u klienta”. Jednostka mobilna, którą odbiera jest w pełni wyposażona i gotowa do pracy.

ŁATWE FINANSOWANIE I SZYBKA DECYZJA KREDYTOWA

Naszym Franczyzobiorcom oferujemy kilka sprawdzonych sposobów finansowania zakupu jednostki mobilnej. Rodzaj finansowania dobierany jest indywidualnie w zależności od możliwości i historii kredytowej. Oferujemy również pomoc w pozyskiwaniu dotacji z urzędów pracy, Uni Europejskiej oraz kredytów preferencyjnych.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA W ZAKRESIE POZYSKIWANIA ŚRODKÓW Z URZĘDÓW PRACY ORAZ UNII EUROPEJSKIEJ

W SteamArt możesz liczyć na kompleksową pomoc w pozyskaniu dotacji z urzędu pracy lub środków unijnych. Dla naszych Klientów przygotowujemy profesjonalną dokumentację konkursową, w tym biznes plan oraz inne wymagane dokumenty. Każdy wniosek traktujemy indywidualnie, tak aby zaspokoić konkretne oczekiwania Klienta. Można się z nami kontaktować na każdym etapie trwania procedury konkursowej. Przygotowanie wniosku wraz z biznes planem jest całkowicie bezpłatne.
Do dnia dzisiejszego 100% przygotowanych przez nas wniosków uzyskało dofinansowanie!
s w u

       
       

MOBILNOŚĆ – DOJAZD DO KLIENTA

Mobilna Myjnia Parowa nie ogranicza się do niewielkiego obszaru pracy, a tym samym ograniczonej grupy klientów, jak to jest w przypadku konwencjonalnych myjni stacjonarnych. Usługę można wykonać w dowolnym miejscu. Mobilność to również korzyść dla klienta, który nie traci czasu na stanie w kolejkach do myjni ponieważ myjnia przyjedzie do niego.

SZEROKI WACHLARZ USŁUG

Właściciel myjni parowej nie powinien ograniczać się tylko do czyszczenia aut. Mobilna Myjnia Parowa znajduje również swoje zastosowanie w takich branżach jak: hotelarstwo i gastronomia, przemysł, branża spożywcza, logistyka i magazynowanie, przestrzenie publiczne oraz usługi dla domu.

EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA

Myjnia parowa to ekologiczne rozwiązania, które są efektem minimalnej ilości zużytej wody oraz braku ścieków. Potwierdzeniem innowacyjności i ekologii jest nagroda Eko Jakość Roku 2011, którą otrzymała sieć Mobilnych Myjni  Parowych SteamArt Mobile.
Myjnia parowa z dojazdem do klienta:

Dołącz do nas

Znajdź na mapie

Made by

Copyright   Steamart 2013

Istotna informacja: Ten serwis wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.