NajwiĘksza sieĆ franczyzowa oferujĄca mobilne myjnie parowe - STEAMART SP. Z O.O.
Polish Czech Dutch English French German Italian Russian Spanish

tel. (+48) 667 763 753

 

Siedziba główna POLSKA

ul. Niepodległości 35
62-030 Luboń

Województwo wielkopolskie

email: biuro@steamart.pl

 

brytOddział Wielka Brytania

 

 

 

 

 

 

email: info@steamart.co.uk

 

wtk

myjnia plan1


lokal o wymiarach min. 5 x 6 metrów z bramą wiazdową

dostęp do prądu trzyfazowego (siły) – moc maszyny parowej 18.2 kW – sugerowane przez SteamArt. Alternatywnie istnieje możliwość wyposażenia myjni w urządzenia parowe działające
w oparciu o spalanie oleju napędowego (w myjni instalowany jest wtedy dodatkowy system wentylacji odprowadzający spaliny).

dostęp do prądu dwufazowego – łączna moc maszyn to około 3,5 kW. W przypadku braku możliwości podłączenia prądu myjnia może zostać wyposażona w dodatkowy agregat prądotwórczy.

pomieszczenie zamykane na klucz o powierzchni około 3 m2 do przechowywania maszyn poza godzinami pracy myjni. Brak takiego pomieszczenie będzie wymuszał na właścicielu myjni codzienne zabieranie maszyn ze sobą.

dostęp do węzła sanitarnego - toaleta dla pracowników myjni, bieżąca woda wykorzystywana w procesie mycia (przykładowo umycie zewnętrze auta osobowego
4 litry wody, wypranie tapicerki 3 litry wody). Zbiornik na wodę w maszynie ma pojemność od 20 do 40 litrów – pozwala to umyć do 10 aut. Dodatkowo myjnia wyposażona jest w zbiorniki do przechowywania wody.


 

wypos


Maszyna parowa Optima EST18 – podstawowa maszyna wykorzystywana do generowania pary wodnej koniecznej do czyszczenia auta. Jest to maszyna elektryczna o mocy 18.2 kW zasilana prądem trzyfazowym. Alternatywnie, w przypadku braku dostępu do prądu trzyfazowego, maszyna spalinowa Optima DMF.

Odkurzacz sucho/mokro Lava – odkurzacz do zbierania zanieczyszczeń mokrych i suchych z funkcją prania ekstrakcyjnego. (Alternatywnie Odkurzacz sucho/mokro Mirage MAX – wysokiej wydajności odkurzacz do zbierania zanieczyszczeń mokrych i suchych z funkcją prania ekstrakcyjnego.

Odkurzacz pianowy SW 15 Hot Foam – specjalistyczne urządzenie do prania metodą pianową. Wykorzystanie piany w procesie prania skraca czas schnięcia czyszczonej tapicerki do kilkudziesięciu minut. W procesie wykorzystywane są tylko
3 litry wody (opcja dodatkowa).

stacj bud wyp1

Myjnia parowa z dojazdem do klienta:

Dołącz do nas

Znajdź na mapie

Made by

Copyright   Steamart 2013

Istotna informacja: Ten serwis wykorzystuje pliki cookies.

Akceptuję pliki cookies na tej stronie.